Profil společnosti

Společnost INTERIER TECH je nový český výrobce nábytku se specializací na kancelářský nábytek, ubytovací nábytek, nábytek pro domovy sociální péče a zakázkový nábytek. Vývoj nábytkových řad vychází z dlouholeté zkušenosti v oboru technologií a konstrukce nábytku. V oblasti vývoje, výroby a realizace jednotlivých projektů, využíváme poznatky plynoucí z individuálních potřeb našich zákazníků.

Pro naše klienty a obchodní partnery zajistíme veškeré služby související s projektem, od zaměření vybavovaných objektů, zpracování 3D vizualizací, realizaci na klíč, včetně sedacího nábytku a  atypického nábytku.

Nabízíme nadstandardní  záruční a pozáruční servis a jistotu, že náš zákazník si může nábytek doobjednávat i nadále, pokud se rozhodne rozšiřovat svoje zázemí.

Společnost INTERIER TECH klade velmi velký důraz na dodržování technologických postupů a všech procesů spojených s vývojem a výrobou nábytku, což se promítá v konstrukci nábytku a výběru vhodných vstupních materiálů, které zaručují spotřebiteli maximální užitné vlastnosti, bezpečnost při používání nábytku a především zdravotní nezávadnost, která je v dnešním pracovním prostředí velmi důležitá.