O nás

INTERIER TECH – výrobce nábytku, kterého hledáte

Vítejte na webových stránkách naší společnosti INTERIER TECH s.r.o.

Jsme český výrobce nábytku.

Kdo jsme?

Společnost INTERIER TECH s.r.o. vznikla v roce 2010 s jasným cílem – poskytnout vám ryze český, estetický a především kvalitní nábytek z laminovaných dřevotřískových desek. 

Co nabízíme?

 Nabízíme komplexní služby nezbytné pro vývoj, výrobu a dodání nábytku dle Vašich individuálních potřeb. Potřebujete praktický kancelářský nábytek, kuchyňskou linku nebo chcete vybavit školu, ubytovnu, hotel…? Jste na správném místě. Jakýkoli nábytek na míru pro nás není problém.

Proč si nás vybrat? 

Poskytneme vám veškeré potřebné služby, od zaměření vybavovaných objektů, přes 3D vizualizaci až po nadstandartní záruční a pozáruční servis. Na své výrobky poskytujeme záruku 36 měsíců, a dalších 10 let se vám o tyto výrobky postaráme. Pokud s našim nábytkem a s jeho provedením budete spokojeni, máte jistotu, že své pracovní zázemí si můžete rozšiřovat doobjednáním dalších výrobků.

Za co ručíme?

Naše výrobky jsou opatřeny nezbytnými osvědčeními a atesty, které zaručují maximální ochranu zdraví našich spotřebitelů, a to již od útlého věku. Náš nábytek nese značku „Ekologicky šetrný výrobek“. Jsme držitelé certifikátů v oblasti bezpečnosti a ochrany spotřebitele. Samozřejmostí je certifikát o zdravotní nezávadnosti výrobků z lamina, který poskytujeme nejrůznějším školním i zdravotnickým zařízením. Jako výrobce kancelářského, ubytovacího a hotelového nábytku splňujeme také přísná ergonomická kritéria EU.

Naše priority?

Důležitá se pro nás vaše spokojenost. Klademe důraz na dokonalé zpracování a rychlost dodání. Komunikace je pro nás klíčová, chceme znát všechna vaše přání, společně je rozvíjet a najít ve vás našeho dalšího spokojeného zákazníka, který se k nám bude rád vracet.