Služby

Nabízíme výrobu nábytku téměř do jakéhokoli prostředí. Máme zkušenosti s výrobou vybavení pro hotely i restaurace. Ve vašich domácnostech precizně vybavíme kuchyně i koupelny. Vaše kanceláře a zasedací místnosti budou díky našemu nábytku kreativním místem, kde se vám bude mnohem lépe soustředit na práci. Vybavíme i učebny a posluchárny, kde bude výuka radostí. Studentům zařídíme pokoje na internátech nebo kolejích a naše vybavení školních či pracovních šaten poskytuje funkčnost, dostatek místa i prostor k odpočinku.

Podívejte se na naši nabídku. A nebojte se nás kontaktovat i s jakýmkoli atypickým požadavkem.

Co vyrábíme

- 01

Hotely, penziony

Zakázkový nábytek do vašich hotelů a penzionů, restaurací a barů. Vytvoříme interiér, který bude příjemný, kvalitní, bude splňovat přísné normy i nároky na moderní a funkční design.

Zařizujete hotel nebo penzion? Otevíráte restauraci nebo bar? Chcete útulné, nadčasové a komfortní prostředí? Na nás se můžete spolehnout. Jsme připraveni plnit vaše specifické požadavky. Vyrábíme kvalitní nábytek z laminovaných dřevotřískových desek. Nabízíme kompletní servis, 3D vizualizaci, nadstandartní servis nejen v době záruky, ale i 10 let po jejím skončení. Samozřejmostí je taky rychlost dodání.  Naše výrobky splňují nejpřísnější ergonomická kritéria EU. Můžeme se taky pochlubit významnou značkou „Ekologicky šetrný výrobek“ a certifikáty v oblasti bezpečnosti a ochrany spotřebitele. Důležitá je pro nás perfektní vyváženost kvality, stylu a praktičnosti. Důraz klademe i na nízkou náročnost údržby. Velmi dobře víme, že příjemné prostředí je zárukou úspěchu. Naše vybavení zajistí vašim hostům pohodlně strávené chvíle v harmonickém prostředí, do kterého se budou rádi a opakovaně vracet.

- 02

Kuchyňský nábytek

Vytvoříme pro vás kuchyň snů. Kvalitní, funkční, nadčasovou. Vyjdeme vstříc vašim představám a plně u toho využijeme naše zkušenosti. Nabízíme 3D vizualizaci, realizaci i následný servis.

Kuchyň nemusí být jen místo, kde se zvedá pára a cinkají hrnce. Vaše vysněná kuchyň může být místem odpočinku, relaxace, centrem zábavy a setkávání s vašimi blízkými. Máte svou vysněnou? My vám sen splníme. Jako zkušený výrobce zakázkového nábytku se nebojíme žádné výzvy. Důraz klademe na praktičnost, dostatek úložného prostoru, příjemný vzhled i vaše specifické požadavky. Kuchyňské linky, úložné systémy i atypický prostor, nic pro nás není problém. Kvalitní nábytek z laminovaných dřevotřískových desek splňuje přísná kritéria EU, je ekologicky šetrný a zdravotně nezávadný. Vámi vybraný prostor zaměříme, vytvoříme 3D vizualizaci, zajistíme instalaci, záruku 36 měsíců i nadstandardní servis v délce 10 let. Prioritou je pro nás vaše spokojenost a splnění všech vašich představ.

- 03

Učebny a posluchárny

Učení nemusí být mučení. Vaše třídy vybavíme kvalitním, ergonomicky navrženým nábytkem. Nadčasový design i vysoká odolnost. Splňujeme nejpřísnější požadavky na bezpečnost i zdravotní nezávadnost.

Už žádná bolavá záda a nepohodlné sezení. Pro dokonalé soustředění je potřeba pohodlí. A my víme jak na to. Promyšlený design i ergonomicky navržený nábytek poskytne žákům i studentům komfort po celou dobu pobytu ve škole. Vyrobíme katedry, školní lavice, židle, stoly a postaráme se i o dostatek úložného prostoru. Jednoduché linie, dokonalé a odolné zpracování. Naprosto funkční. Jsme si vědomi náročných standardů pro vybavení školních zařízení a můžeme se zaručit certifikáty zdravotní nezávadnosti. Samozřejmostí je i záruka bezpečnosti a ochrany spotřebitele. Nábytek je testovaný v akreditované zkušebně na mechanicko-fyzikální vlastnosti. Na naše výrobky poskytujeme záruku 36 měsíců a k tomu 10letý servis. Primární je pro nás rychlé dodání a spokojení uživatelé. Vámi vybraný prostor zaměříme a pokud budete chtít, vytvoříme návrh i 3D vizualizaci.

- 04

Konferenční a zasedací místnosti

Pracovní prostředí má být příjemné a taky reprezentativní. Tyto požadavky jednoduše splníte díky našemu nábytku. Vytvoříme na míru dokonalý a nadčasový prostor. Jednotlivé kusy lze kombinovat a doplňovat.

Důležitá porada? Pracovní konference? Takové prostředí musí být praktické, funkční, nesmí rozptylovat myšlenky, ale ani zbytečně budit strach a úzkosti. My pro vás vyrobíme prostředí, kde vzniknou ty nejlepší nápady. Prostorné stoly, pohodlné židle i úložné prostory. Vybavíme i atypické prostory. Nabízíme výrobu kvalitního a estetického nábytku z laminovaných dřevotřískových desek. Ukažte nám vybraný prostor a my zajistíme vše potřebné. Od 3D vizualizace po montáž, záruku 36 měsíců i následný 10letý servis. Budete potřebovat vybavení rozšířit? Není problém. Vyjdeme vstříc všem vašim individuálním požadavkům. A důraz klademe i na potřebnou certifikaci. Naše výrobky splňují přísné normy EU ohledně požadované ergonomie, jsou ekologicky šetrné a zdravotně nezávadné. Nadčasovost, preciznost a flexibilita jsou devízou naší práce. 

- 05

Kancelářské prostory

Praktické, příjemné, odolné. Takové jsou kusy nábytku, který pro vás na míru vyrobíme. Potřebujete vybavit atypické prostory? Vše zaměříme, vytvoříme vizualizaci, postaráme se o montáž i následný servis.

Stoly, židle, PC stoly, police, úložné prostory, kancelářské skříně… Nic pro nás není problém. Vaši kancelář vybavíme do posledního detailu. Nábytek vyrábíme z laminovaných dřevotřískových desek. Klademe důraz na zajímavý design a především na funkčnost a odolnost. Naše výrobky splňují přísné normy EU a řídí se závazně požadovanou ergonomií na kancelářský a pracovní nábytek. Při výrobě myslíme i na variabilitu. Jednotlivé kusy tak lze kombinovat dle libosti. Dokonce i další kusy dodatečně doobjednávat. Náš servis zahrnuje veškeré práce jako je 3D vizualizace, montáž, záruku 36 měsíců a servis po dobu 10 let. Naše komplexní služby i rychlost dodání přizpůsobíme vašim individuálním potřebám. Vytvoříme pro vás příjemné pracovní prostředí, reprezentativní prostor i místo, kde se bude dařit kreativitě a realizaci vašich pracovních snů.

- 06

Šatny

Na míru vyrobíme nábytek do šaten zaměstnanců i sportovců. Každé místečko využijeme k vaší spokojenosti. Nábytek je odolný, variabilní a splňuje všechna přísná nařízení.

Vybavení sportovišť, školních nebo zaměstnaneckých šaten? Nabízíme kompletní realizaci a dokonale využitý prostor. Vámi vybrané místo zaměříme, vytvoříme 3D vizualizaci a zajistíme i následnou montáž nábytku, záruku 36 měsíců a 10letý servis. Důraz klademe na vysokou odolnost materiálu, funkčnost, variabilitu i rychlé dodání. Nábytek je zdravotně nezávadný a naprosto vyhovující do předškolních, školních nebo zdravotnických zařízení. Šatní skříňky jsou opatřeny číselnými zámky. Lavice pod nimi zajišťují dostatečně velký odkládací a odpočinkový prostor. Dokážeme spojit vaše představy a naše know-how k oboustranné spokojenosti.

- 07

Studentské pokoje

Na koleji a internátu jako doma? Jde to. Vyrobíme nábytek na míru, který splňuje všechny potřebné parametry. Kvalitní materiály, funkčnost a příjemný vzhled.

Zajišťujeme kompletní vybavení studentských pokojů pro internáty či koleje. Prostorné a prakticky využitelné skříně, pohodlné postele, židle, pracovní stoly i úložné systémy. Uvědomuje si náročnost tohoto prostředí, které musí být naprosto funkční a co nejvíce vytvořit poklidnou domácí atmosféru. Toho se nám daří docílit díky využití kvalitních materiálů, precizního nadčasového designu, barevných kombinací a celkové variabilitě jednotlivých kusů. Nábytek vyrábíme z laminovaných dřevotřískových desek, díky tomu je velmi odolný a nenáročný na údržbu. Náš servis zahrnuje 3D vizualizaci, následnou montáž, 10letý servis a hlavně záruku 36 měsíců. Nábytek je opatřen značkou „Ekologicky šetrný výrobek“, splňuje nejpřísnější normy EU a řídí se závazně požadovanou ergonomií. Samozřejmostí je potom certifikát o zdravotní nezávadnosti výrobků z lamina.