Série produktů

Stolová řada je určena pro velmi náročného zákazníka, který má vysoké požadavky na vzhled a design svého pracoviště, který je v rovnováze s užitnými vlastnostmi výrobků.
Stolová řada střední a vyšší kategorie je určená pro manažerská, referenční pracoviště a kanceláře pro styk s klienty. Při vývoji stolové řady TECH 002 byl kladen důraz především na vysokou variabilitu, která vytváří komfortní pracovní prostředí s dodržením všech norem EU.
Stolová řada nabízí ekonomické řešení, funkčnost a ergonomii všech prvků. Jedná se o velmi variabilní, skladebný a vysoce funkční nábytek, který se využije jak v jednotlivých kancelářích, tak i velkoplošných kancelářích se sdruženými pracovišti. Svým pojetím je určena střední management a referentská pracoviště. Pro uživatele je zdravotní a ekologická nezávadnost samozřejmostí. Tato stolová řada splňuje ergonomické požadavky na stolová pracoviště dle normy ČSN EN 527-1 a bezpečnostní požadavky pro uživatele dle normy ČSN EN 527-2.
Jednací a konferenční stoly jsou vhodným doplňkem pro manažerské kancelářské prostory, jednací místnosti a veřejné prostory administrativních budov.
Zásuvkové kontejnery, stolové přístavné skříňky a doplňky jsou určeny pro všechny stolové řady TECH.
Skříňový úložný systém je určen pro všechny stolové řady TECH a dodává se ve všech barevných odstínech.